15 października, 2021

Jakich efektów spodziewać się po diecie pudełkowej sirtfood?

Jedną z najpopularniejszych propozycji dietetyków w ostatnich latach jest dieta sirtfood. Catering, który się na niej opiera jest dość rygorystyczny – szczególnie na samym początku. Jednak sporą motywacją jest szybka i dość duża utrata wagi, którą doceniły światowe gwiazdy np. Adele. Dieta sirtfood zdobyła także Twoje zainteresowanie? Sprawdź, czego możesz się po niej spodziewać.

Dieta sirtfood – zasady codziennego odżywiania

Skrótem SIRT nazywa się sirtuiny, czyli nic innego, jak białka – niezbędne dla prawidłowej pracy organizmu. Sama dieta sirtfood ma natomiast ich dostarczyć jednak w dwóch różnych fazach i w nieco inny sposób. Dotyczy to między innymi kaloryczności oraz tego, ile w codziennych jadłospisie jest posiłków stałych, a ile z nich zastępują specjalne, sirtuinowe koktajle.

Najtrudniejsza jest pierwsza faza i pierwszy etap, jaki przewiduje dieta sirtfoof. Zasady wówczas mówią o 1 posiłku stałym i 3 koktajlach – dotyczy to pierwszych trzech dni. Kaloryczność wówczas wynosi 1000 kcal. Druga faza podnosi ją do 1500 kcal i przez cztery dni spożywa się 2 posiłki stałe i 2 koktajle.

Faza druga rozpoczyna się 14-dniową dietą składającą się z 3 stałych posiłków i 1 koktajlu. Nie ma tu dokładnych wytycznych w zakresie kalorii – ich ilość powinna odpowiadać dziennemu zapotrzebowaniu, które jest dla każdego indywidualne. Ostatni etap daje dużą dowolność – można więc decydować o tym, jak będą wyglądać posiłki.

Dieta sirtfood catering pudełkowy – co daje?

Skomponowanie codziennego menu, jeżeli chodzi o dietę sirtfood wbrew pozorom nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Szczególnie trudna jest faza pierwsza, gdzie ważne jest przestrzeganie konkretnych kaloryczności na cały dzień, co bywa kłopotliwe. Trzeba także znaleźć czas na przygotowywanie zdrowych koktajli. Mając w domu różnego rodzaju produkty spożywcze nietrudno się „złamać” i zjeść coś zakazanego między posiłkami, jakie przewiduje dieta sirtfood. Catering pudełkowy zapewnia więc większą motywację – szczególnie na samym początku. Poza tym oszczędza sporo czasu i energii, której również na starcie może nieco brakować ze względu na zmianę przyzwyczajeń.

Dieta sirtfood – efekty, których możesz się spodziewać

Nie bez powodu w ostatnim czasie tak wiele osób zainteresowało się opcją, jaką jest dieta sirtfood. Efekty w jej przypadku są zdecydowanie lepsze niż przy stosowaniu innych cateringów. Dlaczego? Ponieważ można w krótkim czasie zrzucić sporo kilogramów i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Dostarczenie do organizmu specjalnych białek w postaci koktajli sprawia, że spalana jest tkanka tłuszczowa, a nie mięśnie – jak często bywa przy przypadkowych dietach. Co więcej, dobra przeprowadzona dieta sirtfood zgodnie ze wszelkimi zaleceniami w zakresie poszczególnych faz gwarantuje brak efektu jo-jo, co jest dość ważne.

Schudnij jak Adele – dieta sirtfood to coś więcej niż zrzucenie wagi

Stosowanie diety sirtfood to gwarantowane szybkie efekty, jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy. Osoby, które przestrzegają wszelkich zasad lub korzystają z cateringu pudełkowego są w stanie zrzucić nawet do 3 kg tygodniowo. Jak można łatwo wyliczyć po miesiącu można pozbyć się więc nawet 12 kg. Najlepszym przykładem na to, że sposób działa jest Adele. Dieta sirtfood pozwoliła jej na całkowitą metamorfozę i zrzucenie ponad 40 kg. To jednak nie wszystko, co można zyskać.

Dieta sirtfood przekłada się na ogólny wygląd. Już po kilku pierwszych tygodniach można zauważyć znaczną poprawę swojej cery. Znikają wszelkie wypryski, a ona sama wydaje się młodsza. Osoby, które zdecydowały się na catering pudełkowy sirtfood podkreślają także, że ich samopoczucie także znacznie się poprawiło i zyskały nową energię do działania.

Szukasz skutecznego sposobu, który pomoże Ci całościowo zadbać o swój organizm, ale nie masz czasu na codzienne gotowanie i liczenie kaloryczności, która pozwoli Ci zrzucić nadprogramowe kilogramy? Najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku catering pudełkowy sirtfood dostarczany codziennie pod drzwi.

 

Mydish
Polecane posty
[fusion_recent_posts layout=”default” picture_size=”auto” hover_type=”none” columns=”1″ number_posts=”3″ post_status=”” offset=”0″ pull_by=”category” cat_slug=”” exclude_cats=”” tag_slug=”” exclude_tags=”” thumbnail=”yes” title=”yes” meta=”no” meta_author=”no” meta_categories=”no” meta_date=”yes” meta_comments=”yes” meta_tags=”no” content_alignment=”center” excerpt=”yes” excerpt_length=”35″ strip_html=”yes” scrolling=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]