Catering dietetyczny Stargard – MyDish

Mieszkasz w Stargardzie i poszukujesz dobrego cateringu dietetycznego? Trafiłeś idealnie! Od jutra możesz porzucić gotowanie i codziennie cieszyć się dostarczanymi pod drzwi pełnowartościowymi posiłkami od myDish. My zadbamy o to, aby Twoja dieta była zróżnicowana i przede wszystkim zdrowa, a Ty będziesz cieszyć się smacznymi daniami.

Zdrowa dieta pudełkowa w Stargardzie

Zdrowe dania gotowe – czy to w ogóle możliwe? Jeśli spojrzysz na półki chłodnicze w supermarkecie, szybko stanie się jasne, że zdrowe, gotowe posiłki są tu rzadko spotykane. Lista składników, która jest tak długa, że ​​trudno ją przeczytać, z nazwami, które brzmią jak z laboratorium chemicznego, może szybko wywołać wątpliwości. W myDish chcemy udowodnić coś przeciwnego: gotowe zdrowe dania z diety pudełkowej są w zasięgu ręki! 

Nasza lista składników jest krótka, zrozumiała i przejrzysta. Jesz tylko to, co widzisz. W zdrowych daniach gotowych od myDish całkowicie rezygnujemy ze wzmacniaczy smaku, konserwantów i innych dodatków. Zamiast tego opieramy się na świeżych i naturalnych składnikach i takiej jakości możesz posmakować. Nasze zdrowe dania gotowe są pakowane i dostarczane bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres w Stargardzie.

Catering Stargard – posiłki dopasowane do Twoich potrzeb

Nasza dieta pudełkowa w Stargardzie to kompozycje jedzenia, które pozwolą Ci schudnąć i utrzymać wymarzoną sylwetkę. Regularna dostawa pełnowartościowych posiłków sprawi, że przestrzeganie całego programu odżywiania będzie proste. Naszym celem jest zmiana nawyków żywieniowych klientów poprzez generowanie świadomości wpływu odżywiania na dobry stan zdrowia. Dlatego tworzymy zbilansowane dania zgodne z wynikami badań opinii publicznej i potrzeb konsumentów. Wnikliwe analizy pozwoliły nam wspólnie z dietetykami i kucharzami stworzyć wyśmienite menu.

Wiemy też, jak ważne jest utrzymanie diety w specyficznych warunkach trybu życia i potrzebach żywieniowych. Dlatego oprócz diety standardowej, w której znajdują się posiłki dla każdego, kto chce jeść systematycznie i schudnąć, przygotowaliśmy również diety specyficzne. 

Możesz więc wybierać spośród planu:

 1. Standard – dla utrzymania ogólnego zdrowia i utraty zbędnych kilogramów.
 2. Keto – dla szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej.
 3. Sport (protein +) – dla osób aktywnych fizycznie lub zawodowo związanych ze sportem.
 4. Wege + ryby – dla wegetarian, którzy uwzględniają w menu ryby i owoce morza.
 5. Wege bez ryb – dla tych, którzy gustują w diecie wegetariańskiej bez ryb.
 6. Montignaca – dla osób z insulinoopornością.
 7. Bez glutenu, bez laktozy – dla tych, którzy np. cierpią na alergie pokarmowe.
 8. Sirt – dla wszystkich, którzy chcą odmłodzić organizm i aktywować gen szczupłej sylwetki.

W sumie 8 różnych kompozycji z pięcioma pełnowartościowymi posiłkami dziennie.

MyDish Stargard – catering dietetyczny zamówisz online!

Nasze zestawy wybierane są m.in. przez bardzo zapracowanych ludzi, osoby z problemami zdrowotnymi, fanów fitnessu i świadomych rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci miały pełnowartościowy, zdrowy posiłek do szkoły. Ci, którzy nam zaufali i wybrali nasz catering dietetyczny w Stargardzie wiedzą, że otrzymują pełnowartościowe posiłki, a przy tym zostali uwolnieni od konieczności samodzielnego wyszukiwania przepisów, ustalania menu czy robienia zakupów. Zaoszczędzili dużo cennego czasu, unikając konieczności codziennego gotowania. Teraz możesz dołączyć do nich i Ty! Jak to zrobić? 

Zaledwie trzy kroki dzielą Cię od otrzymywania zbilansowanych posiłków z dostawą pod wskazany adres.

 1. Na stronie myDish przejdź do zakładki zamówień: „Zamów”.
 2. Ustal adres dostawy, wybierz rodzaj diety oraz jej kaloryczność, a także wyznacz dni, w które chcesz otrzymywać catering dietetyczny.
 3. Opłać zamówienie i ciesz się zdrową dietą od myDish dostarczoną wprost pod Twoje drzwi.

Możesz złożyć zamówienie testowe na kilka dni, ale radzimy zostać z nami na dłużej, bo to Ci się opłaca! Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy bogaty program promocji i kodów rabatowych.