Catering dietetyczny Konin – MyDish

Mieszkasz w Koninie i nie masz czasu na zdrowe gotowanie? Nie martw się, w myDish zapewnimy Ci wysokojakościowy catering dietetyczny, który pozwala na oszczędność czasu i spożywanie smacznych posiłków każdego dnia! Proponujemy aż 8 diet skomponowanych specjalnie dla Twoich potrzeb. Zastanawiasz się, jak zamówić posiłki z dostawą pod drzwi? Zaraz to wyjaśnimy!

Konin – catering dietetyczny w Twoim domu

W myDish zadbaliśmy o to, aby do mieszkańców Konina, jednego z największych miast w województwie wielkopolskim, trafiły gotowe, smaczne i zdrowe potrawy. Dlatego dieta pudełkowa w Koninie to nie są przypadkowe posiłki, ale dania przygotowywane przez profesjonalistów (dietetyka i szefa kuchni) z naciskiem przede wszystkim na zdrowe odżywianie. Nieustannie dbamy o to, aby każdy klient otrzymał posiłki na cały dzień pod wskazany adres. Po prostu – my gotujemy, pakujemy, dostarczamy, a Ty codziennie rano pod swoimi drzwiami odbierasz gotowe dania na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

Jaką dietę pudełkową można zamówić w Koninie?

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak trudno samodzielnie trzymać się planu diety. Zdajemy też sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi monotonii w posiłkach. Pomyśl tylko o tych wyliczeniach zapotrzebowania kalorycznego, układaniu jadłospisu, potem robieniu zakupów i godzinach spędzonych w kuchni. Od dziś możesz już pożegnać się z wyszukiwaniem przepisów i gotowaniem. Nasz catering dietetyczny w Koninie to aż 8 różnego rodzaju diet, które dopasujesz do swoich potrzeb. W ofercie znajdziesz dietę:

  • standard,
  • wege + ryby,
  • wege bez ryb,
  • protein + (sport),
  • keto,
  • bez laktozy i bez glutenu,
  • sirt,
  • Montignaca.

Taki wybór pozwala Ci dopasować rodzaj diety do swoich potrzeb. Jesteś wegetarianinem – wybierz dietę wege. Nie tolerujesz glutenu i laktozy – mamy dla Ciebie odpowiednio skomponowane posiłki. Walczysz z insulinoopornością? Dieta Montignaca uwzględnia produkty o niskim indeksie glikemicznym. U nas zawsze znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Odżywiamy cały Konin – dieta pudełkowa to same zalety!

W myDish wierzymy, że sekretem zdrowej diety jest spożywanie jednocześnie pożywnego i pysznego jedzenia. Nasze plany posiłków koncentrują się na wykorzystaniu wysokiej jakości składników. Ze świeżych, bogatych w makroskładniki produktów spożywczych przygotowujemy pełnowartościowe diety. Jeśli szukasz usługi dostawy zdrowych dań, które naprawdę chcesz zjeść ze smakiem, jesteś we właściwym miejscu!

Klienci, którzy nam już zaufali, chętnie korzystają z usługi stałego dostarczania diety pudełkowej w Koninie. Szybko przekonali się, że z nami mogą zrealizować plan odchudzania, utrzymania zdrowia czy sportowej sylwetki bez drastycznej zmiany stylu życia. 

Jak zamówić catering dietetyczny w Koninie?

Chcesz codziennie otrzymywać posiłki zgodne z wybraną dietą? To jest bardzo proste. Nie musisz nawet być w domu, gdy otrzymasz dostawę. My dostarczymy je zawsze na czas i na wskazany przez Ciebie adres. Co Ty musisz zrobić?

Wystarczy, że skorzystasz na naszej stronie z formularza „Zamów”. W pierwszym kroku musisz wybrać jeden rodzaj z ośmiu propozycji naszych diet. Następnie Twoja decyzja będzie dotyczyć tego, jakiej wartości kalorycznej chcesz otrzymywać posiłki (1000, 1200, 1500, 1800, 2000 czy 2500 kcal). Ostatni etap przed opłaceniem zamówienia to wybranie z kalendarza dni, na które zamawiasz dostarczanie cateringu dietetycznego w Koninie. Możesz na próbę wziąć tylko posiłki na kilka dni, tydzień lub od razu zarezerwować cały miesiąc. Od Ciebie zależy też, czy chcesz, otrzymywać dietę pudełkową w weekendy, czy tylko w dni robocze. Ty wybierasz, a my zajmujemy się resztą!

Jesteśmy w Koninie po to, aby tworzyć pyszne, zdrowe posiłki w korzystnej cenie. Chcemy, aby nasza usługa cateringu dietetycznego była ostatnią, na którą się zdecydujesz i jesteśmy pewni, że tak będzie. Z naszymi planami otrzymasz aż pięć pełnowartościowych posiłków do domu już od 43 zł za dzień. Nadaj smak swojemu życiu, wybierz myDish!