Cena: 60,20 zł

Dieta KETO

KETO
DIETA WYSTĘPUJE W WARIANCIE 3 POSIŁKOWYM
CATERING DIETETYCZNY

Dieta ketogeniczna nie powodu zyskała taką popularność. Pozwala w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy, a przy tym jeść smaczne i pożywne posiłki. Istotą tego sposobu odżywiania jest większe spożycie tłuszczów – muszą one stanowić źródło aż 80% energii dostarczanych kalorii. Mimo tego można dzięki niej szybko schudnąć – warunkiem jest jednak rygorystyczne przestrzeganie jej zasad,

Nasza dieta pudełkowa keto to sposób na to, aby trzymać się tego planu żywieniowego. Zakłada on zarówno większe spożycie tłuszczów, jak i wykluczenia niektórych produktów. Ponadto, aby nie dopuścić do niekontrolowanego przytul wagi, nie możesz jeść więcej kalorii niż wynika to z Twojego dziennego zapotrzebowania na energię. Dieta pudełkowa ketogeniczna opracowana przez naszych dietetyków i dania przygotowywane przez doświadczonych kucharzy to klucz do tego, aby cieszyć się zgrabną sylwetką.

Trwa wczytywanie

Dieta polega na wejściu w tzw. stan ketozy – energia którą organizm czerpie z glikogenu powstałego w wyniku spożycia węglowodanów zostaje zastąpiona przez energię uwalnianą z tkanki tłuszczowej.
Dietę zalecamy stosować nie dłużej niż 6-8 tygodni.

Zobacz też:
Dieta protein + w okręgu

PROTEIN +

Jeśli tu jesteś na pewno interesujesz się sportem i zdrowym odżywianiem. Świetnie trafiłeś. Mamy dla Ciebie dietę na miarę Twoich potrzeb.

Sałatka z orzechami na talerzu 2

WEGE BEZ RYB

Jak wege to wege…
Dieta, która opiera się tylko i wyłącznie na zasadach diety wegetariańskiej.

Dieta wege + ryby w okręgu

WEGE + RYBY

Nie wykluczasz ryb?
Świetna alternatywa jeśli chcesz jeść zdrowo i pożywnie, ale nie jesz mięsa. Warzywa i owoce to podstawa piramidy żywienia.

Jedząc tłuszcze, można schudnąć – jednak wymaga to spalanie skopiowanego menu. By dieta ketogeniczna przyniosła spodziewane efekty, należy wprowadzić organizm w stan ketozy. Ketoza polega na czerpaniu energii nie z węglowodanów – których brak w tym jadłospisie – ale z właśnie z tłuszczów. W ten sposób zanika tkanka tłuszczowa, a w rezultacie morza pozbyć się nadprogramowych kilogramów i uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Jednak, aby tak się stało, należy wykluczyć ze swojej diety produkty pszenne, czyli pieczywo, makaron, ryż, a także cukier, skrobie, niektóre owoce (np. banany) i produkty typu light. Spis zaleceń jest długi, dlatego tak dobrym rozwiązaniem jest dieta ketogeniczna pudełkowa – gotowe posiłki skomponowane przez dietetyków i przyrządzone przez kucharzy. Wybierając ten catering:

  • będziesz jadł tylko tzw. dobre tłuszcze

Większe spożycie tych składników odżywczych nie oznacza, że można czerpać je z dowolnych źródeł. W Twojej diecie znajdą się tłuszcze nasycone, które są stanowią źródło energii i są ważne dla zachowania zdrowia. Dlatego dieta pudełkowa keto jest oparta na wysokiej jakości mięsie, tłustych rybach, orzechach, nabiale i niektórych warzywach

  • wprowadzisz organizm w stan ketozy

Już niewielkie odstępstwo od diety keto prowadzi do tego, że proces ketozy zostaje zaburzony. Efektem tego jest zahamowanie spadku wagi. Aby tego uniknąć, wybierz nasz catering dietetyczny – jest on stworzony wyłącznie w oparciu o takie produkty, jakie są zalecane w diecie keto.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą dietę ketogeniczną pudełkowa?

Naszym priorytetem, jest, abyś był w pełni zadowolą z tego, ze zdecydowałeś się na nasze usługi. Dlatego:

  • przygotowane przez nas posiłki powstają wyłącznie ze świeżych, starannie dobranych składników – bezkompromisowo podchodzimy do kwestii jakości wykorzystywanych produktów. Pochodzą one jedynie ze prowadzonych źródeł i od lokalnych dostawców
  • zależy nam na tym, abyś jadł apetyczne, smaczne potrawy – nic takie nie zniechęca do diety jak monotonne menu. Dlatego nasz jadłospis jest tak różnorodny i został stworzony w oparciu o preferencje smakowe naszych klientów
  • catering dietetyczny zawsze jest dostarczany o umówionej wcześniej godzinie
  • możesz sprawdzić, czy dieta pudełkowa ketogeniczna to przypadnie Ci do gustu – wystarczy, że zamówisz zestaw testowy. Spróbuj menu opartego na tłuszczach i zdecyduj, czy jest ono rozwiązaniem dla Ciebie.

Dieta pudełkowa ketogeniczna – jesteś tylko kilka kroków od tego, aby zacząć zrzucać zbędne kilogramów

Catering zamówisz na naszej stronie w kilku krokach. Określ, ile kalorii ma mieć Twoja dieta ketogeniczna pudełkowa, wskaż, na terenie jakiego miasta mamy dowozić Ci posiłki oraz zdecyduj, przez jaki czas chcesz otrzymywać pudełka z jedzeniem.

Wybierając nasz catering masz pewność tego, że będziesz przestrzegał zasad diety. Ponadto zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na robienie zakupów i gotowanie. Dzięki naszej diecie pud lekowej możesz też zaoszczędzić unikniesz odwiedzin w sklepie, kupowania drogich produktów i często zbędnych, niezdrowych przekąsek. Dlatego jeśli planujesz popracować nad swoją sylwetką, pożegnać się z kilkoma kilogramami, wybierz nasze usługi!